نمونه های استفاده از سنگ طبیعی

در این روزگار که بازگشت به سنت ها به صورت یک فرهنگ تقریبا همه گیر بدل شده است ( دوران پسا مدرنیسم ) شاهد آنیم که همواره مردمان گوشه و کنار جهان از عناصر و المان های طبیعی بیشتری در منازل مسکونی ، ساختمان های اداری و یا حتی بهداشتی و آموزشی استفاده می کنند .

خب این نوع استفاده روز افزون از عنصار طبیعی بی علت هم نیست در واقع در جهان غیر طبیعی این روزگار ما انسان ها نیاز به چیزی داریم که انرژی  طبیعت را با وجود ما پیوند زند .

از این روست که معماران و طراحان دکوراسیون داخلی نیز از این نیاز مشتریان خود به نحو درستی بهره جسته و در طراحی های پست مدرنیستی خود عموما یکی از المان های سنتی یا طبیعی را به عنوان شاخص در طراحی های خود در نظر می گیرند .

در اینجا نمونه هایی از المان های دکوراسیون داخلی که بر پایه سنگ های کاملا طبیعی ساخته شده اند تا به فضای ساختمان چه داخلی و چه خارجی روحیه ی متمایز و آشنایی بدهند اشاره خواهیم نمود در این مقاله همراه با ما باشید تا به شرح هر یک از این المان های مورد استفاده در ساختمان بپردازیم .

نمونه هایی در خصوص استفاده از سنگ های تزئینی در ساخت اشیا و وسایل دکوراتیو …

به این مطلب امتیاز بدهید

abbasi

سلام ... من مقداد عباسی هستم مدیر وب سایت بازار سنگ ایران . در مجموعه بازار سنگ ایران متعهدانه می کوشیم تا بهترین اطلاعات و محصولات را برای شما مخاطبان گرامی تدارک ببینیم .

پست های مرتبط